Warsztat dla przybocznych.

W dniach 12-14.02.2016r. w Cielczy odbył się warsztat dla przybocznych w tematyce „Podróży wędrowca do świtu…” zorganizowany przez MZKK „KALAMI”. W warsztatach wzięli udział przyboczni z hufców Jarocin i Środa Wielkopolska. Głównym celem szkolenia było poznanie tajników tworzenia prostych a zarazem interesujących gier i zabaw głównie w dziedzinie integracji, współzawodnictwa i rywalizacji. Tym samym uczestnicy stworzyli obrzędowość rodem z Narnii budując lwa Aslana, starą szafę, statek, zamek Ker Paravel a także opisując wierszem losy bohaterów trzeciej części powieści czy biorąc udział w nocnej bitwie o Narnię.
Komendantka warsztatów phm. Kinga Pluta dziękuje za weekend dobrej zabawy i udział w warsztatach oraz życzy uczestnikom głów pełnych, kreatywnych pomysłów!
1

Dodaj komentarz

Close Menu